Değerli Müşterilerimiz,
Kıymetli Reis Makina Dostları;

11 yılı aşkın bir süredir çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Reis Makina’nın içinde bulunduğu sektördeki konumunu daha da güçlendirmek ve bu başarı serüvenini firmamızın yeniden yapılanma süreciyle birlikte zirveye taşımak benim ve birlikte çalıştığım ekibin en önemli hedefidir. Hedeflerimize ulaşabilmek için hizmet kalitemizi daha da attırarak müşterilerimizin memnuniyetini Reis Makina için vazgeçilmez gören bir anlayışla hareket edeceğiz.

Her şeyin değiştiği ve geliştiği yepyeni bir dünyada yaşıyoruz. Küresel bir köy halini alan günümüz dünyasında iş yapma biçimlerimiz dramatik biçimde değişiyor, birçok kavram yeniden tanımlanıyor. Baş döndürücü bu gelişmeler neticesinde, yeni dünyaya ayak uydurabilen işletmeler varlıklarını devam ettirirken, değişime direnen ve kendini yenileyemeyen birçok firmanın her geçen gün kaybederek ticari hayattan çekildiklerini müşahede etmekteyiz. İçinde bulunduğu sektörün mihenk taşı olan Reis Makina, kalite eksenli değişim programıyla yeni iş trendlerine uygun adımlar atarak, bu konuda da öncü olma rolünü üstlenmiştir.

Rekabetin küreselleştiği günümüz dünyasında firmalar arasındaki ticari ilişkilerin boyutları da hızla değişmektedir. Ticari partnerlerin birlikte hareket edebilme ve birbirlerini anlayabilme yetenekleri, pazardaki rekabetin ve bir adım öne geçmenin en önemli belirleyicisi konumuna gelmektedir.

“Kaliteli ürün - rasyonel fiyat – maksimum hizmet politikası”, Nalburiye ve Hırdavat sektörü için artık vazgeçilmez ve birbirinden ayrılmaz bir üçlü halini almıştır. Yıllarca tanınmış kaliteli uluslararası markaların Türkiye Distribütörlüğü’nü yapmış olan Reis Makina, önümüzdeki dönemde de bu politikasından taviz vermeden yoluna devam edecektir. Bizler; bu yeni dönemde, mal ve hizmetlerimizi satın alan siz değerli müşterilerimizi bir iş ve çözüm ortağımız olarak görmek istiyoruz. Yarım yüzyılı aşkındır tüm Türkiye coğrafyasında ticaretin yanında; müşterileriyle sevgi, dostluk ve kardeşlik köprüleri tesis etmiş olan Reis Makina’nın bu geleneğini sürdürme kararlılığındayız.

Ülkemizdeki siyasi ve ekonomik istikrarın devamı özellikle içinde bulunduğumuz sektör için hayati bir öneme sahiptir. Bu istikrar sürecinin meyvelerini hep birlikte sizlerle beraber toplama arzusundayız. Birlikte başarının anahtarının, bilgi ve tecrübelerimizi karşılıklı paylaşmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizle el ele yürümek ve iletişimimizi en üst düzeyde tutma kararlığındayız.

Her zaman, her konuda görüş ve önerilerinize açık, çözüm odaklı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine şiar edinmiş yeni kurumsal yapımızla karşınızda olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sahip olduğumuz kurumsal birikime ulaşmamıza katkısı olan siz değerli iş ortaklarımıza, müşterilerimize, servislerimize firmam ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni başarılara hep birlikte ulaşmak dileğiyle…

Saygı ve hürmetlerimle;

Dr. Selim Temurci
Genel Müdür